| Mirceadumb a întrebat:

Fetelor, considerati ca un baiat este ciudat daca va da mesaj pe Facebook si usor usor din discutie va spune ca ii place de voi si ca ar vrea sa iesiti in oras la un suc? happy

2 răspunsuri:
| copilaroasa2k17 a răspuns:

Mie, sincer, mi s-ar parea ciudat. Da, eventual o poti invita undeva, dar nu sa-i spui ca o placi pentru ca se pot intampla multe in spatele ecranului. Mai bine i-o spui fata in fata (dar dupa cateva intalniri, după ce va cunoasteti mai bine) ca sa stie si ea ca e pe bune si ca nu vrei sa-ti bati joc de ea sau stiu eu ce.