| bleakk a întrebat:

Credeti ca o operatie pe burta de vreo 10-12 cm ar insemna un impediment pentru o fata pentru a nu face sex cu un baiat?
Fetelor, considerati o operatie ceva ciudat si nu ati face?

8 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Daca e pentru sanatatea ta, atunci nu e nimic ciudat!

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar un redus mintal ar putea gandi intr-un astfel de mod pueril si ar refuza sa faca sex cu o fata dintr-un astfel de motiv.Nici daca cicatricea ramasa dupa operatie, nu este prea estetetica nu poate fi un motiv care sa-l determine sa renunte deoarece un om normal si cu judecata se poate gandi ca operatia a fost facuta cu un anumit rost si scop. Te asigur ca nu vei avea probleme din cauza acelei cicatrici care la o adica poate fi mascata.Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca operatia a fost facuta recent, este bine ca o perioada cam de 5-6 luni sa va abtineti sa nu faceti sex.

| Doub a răspuns:

Nu, lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de principiul ca e mai bine sa stai bolnav decat sa ramai cu o cicatrice pe corp...nu vreau sa ajung Frankenstein.
Cu boala te mai descurci cum te mai descurc, dar fara SEX? nup, aia nu e viata.

| bleakk explică (pentru anonim_4396):

Ce gandire deplasata laughing
Daca la tine o operatie implica lipsa sexului e clar laughing

| Kettolix a răspuns (pentru bleakk):

Smantanica a spus o gluma. Folosea psihologia inversa combinata cu sarcasm straight face

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Asta nu are cu ce sa-ti afecteze viata sexuala, stai calma!