| iubita_7611 a întrebat:

Fetelor.cum e un sutien cu push up?
eu nu am purtat niciodata pentru ca nu am nevoie...adica am ce sa bag in sutien nu mai imi trebuie si burete si push up sau din astea
dar cum arata? si care e rostul lui de fapt?
voi purtati? si de ce?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Sutienul cu push up este ca un sutien normal, numai că în partea de jos are un bureţel mai gros care îţi ridică sânii şi creează impresia de sâni foarte mari şi fermi.

pa, pa.

| Debb a răspuns:

Atata timp cat ai spus ca nu ai nevoie inseamna ca stii pentru ce este.

Push up - impinge in sus.

oare la ce folosesc?!

| Lulu44 a răspuns:

Uite cum e sutienul cu push up:
http://i51.tinypic.com/nqekci.jpg
rolul lui e sa ti le "ridice", pentru a da impresia ca le ai mai mari :D.
Eu am unul singur cu push up, restul sunt normale.
De obicei se poarta cand porti un decolteu, ceva. sa fie mai frumos si mai bine conturat.
Uite aici:
http://i56.tinypic.com/lzjts.jpg
Sper ca ti-am fost de folos :):*