| DianaC a întrebat:

Voi de la cati ani purtati sutien? Si de care? Bustiera, sutien fara burete, sau sutien fara burete?
Dau fundita*

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

De la 13 ani bustiera si de la 14 ani sutien cu burete dar nu prea mare.

11 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Heyhappy Eu port de pe la 12 ani bustiera, iar de pe la 13-14(cand aveam mi'au crescut mai mult sanii) am inceput sa port sutien(fara burete, in general, am si cateva cu burete dar nu gros)

| ºPishcotº a răspuns:

Poithinking Bustiera port de la 12 ani.Si de la 14 sutien cu buretehappy. Si nu mi s-au lasat sanii cum zic uniichatterbox. Ceao:*

| Anonima307 a răspuns:

Am purtat prima oara la 12 ani sutien fara burete, si pe la 13 ani am inceput sa port cu burete happy

| winchesters a răspuns:

Eu port de la 14 ani sutien cu burete...happy
Tzuck!kiss
Funda?batting eyelasheskiss

| Antonik a răspuns:

Poti purta mai devreme, sau mai tarziu. depinde cum t-i se dezvolta sanii. eu personal am purtat bustiera de la 12 ani. tu?

| mistikk a răspuns:

La 15 ani am purtat prima data sutien cu burete si apoi la 15 ani si jumatate cu push-up

| metallica98 a răspuns:

Pai eu implinesc 12 ani peste o luna si port sutien de aprox. 1 an pentru ca am bustul destul de mare...Proeminenta bustului la mine este de 83. Fac sport, in special baschet, si alerg, iar atunci ma doare spatele si bustul in sine. Apropo, am sutiene fara burete, cu burete si cu jumatate de cupawinking

| Any_2443 a răspuns:

De la 13 ani jum port sutien cu burete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dela 13 aniiiiii port

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dela 12 ani am port si acum am 15 ani dar merc pe 16
bine dar chiar as dori sa vorbescu giustin beiber am fost iubita lui

| leeya a răspuns:

Eu zic ca e mai buna bustiera, o port de la 8 ani