| Floofficial a întrebat:

Fetelor cum trebuie sa arate si ce sa aiba barbatul ideal?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul ideal, este ca femeia ideala, adica nu exista!
De ce? Pentru ca nimeni nu poate intruni toate calitatile "ideale", si plus ca difera de la caz la caz. Deci barbatul TAU ideal, este mai putin "ideal" pentru altcineva.

In orce caz, observ ca in ziua de azi, pana si pustoaicele de 16 ani se arunca tare. Ceea ce creaza un anumit standard, adica : bani (siguranta pe el) ca doar na, femeia trebuie intretinuta.
Urmeaza pozitia sociala, ca doar nu o sa stea cu un agent de paza, sau cu un muncitor necalificat in constructii, care abia se duce, si bineinteles anturaje mai inalte, pentru ca femeia vrea sa fie plimbata, scoaasa in lume, si bagata in seama, sa se simta implinita.
Asta e doar asa de suprafata. Calitatile personale, e o alta poveste, si nu are rost s-o mai lungesc.

Daca tot cauti barbatul ideal, tu esti femeia ideala pentru el?! Gandeste-o p-asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani trebuie să aibă, pentru că asta îşi doresc fetele.

| VladGH a răspuns:

Vrei sa fii ideal? Trebuie sa ai multi multi bani. Uite asa te vad fetele cel mai ideal baietas laughing

Răspuns utilizator avertizat
| elena04 a răspuns:

Toti barbati sunt ideali pentru femeia care il iubeste
nu conteaza ce are conteaza sufletul lui
insa multe fete nu tin cont de asta

| PatrisuK a răspuns:

Sa fie el
si sa se comporte frumos si romantic