| nastrand a întrebat:

Fetelor, cum arata pentru voi barbatul ideal?!

15 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Un bărbat cu ochii albaştrii.Atent la detaliile aparent nesemnificative,cu o poftă nebună de viaţă, original, iubăreţ, drăgăstos, sincer.Cu un gram de copilărie,dar matur când se dezbat probleme importante.Să se implice dacă are sentimente pentru femeia de lângă el.Să aibă ca pasiuni literatura,pescuitul,pictura,versurile. Să fie optimist, să aibă simţul umorului.Să fie el, aşa cum e în fiecare zi.Să lasă lucrurile să vină de la sine, fără planificări.Dar cu sentimentele în suflet.Şi să iubească femeia de lângă el, să ofere şi să primească încredere.Să fie el însuşi.Un bărbat care trăieşte aşa cum simte fără să ţină cont de ce spun alţii este un bărbat ideal.Nobody4Nobody.

| Sara2 a răspuns:

Inalt, brunet, par lung, fidel, sa ma iubeasca, sa fie imprevizibil si cu simtul umorului cand trebuie, dar si puternic, insa este foarte greu in ziua de azi sa gasesti tot ce vrei la un baiat

| DAC a răspuns:

Pentru mine, baiatul ideal arata ocrotitor, sensibil, cu stangacii din acelea mici de emotie ca ma are in preajma. Acel baiat care ma face sa ma simt in siguranta, care ma pupa pe frunte de mai multe ori decat pe buze, care ar irosi zile intregi sa-mi confectioneze un cadou manual, in loc sa piarda 10 minute pentru a arunca banii pe bijuterii scumpe, caruia nu i-ar pasa de nimic, daca intr-o zi, l-as lua de mana si i-as propune sa fugim.
Baiatul acela care mi-ar respecta deciziile, chiar daca uneori l-ar durea urmarile lor, care mi-ar arata unde gresesc, chiar daca nici el nu s-ar pricepe prea bine.
Asa ar arata...

| RainboyDash a răspuns:

Ari patratele, e gay, e blond, are ochi caprui sau albastri..Sau nu stiu nu ma intereseaza ce ochi are da sa ffie furmos

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainboyDash):

laughing laughingrolling on the floor

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Mai inalt ca mine,trasaturi masculine ferme, onorabil, respectuos, inteligent, un tata bun.

| raluk27 a răspuns:

Inalt, brunet, bun la corp, elegant si sa miroase bine

| Keith a răspuns:

Barbatul ideal pentru mine este chiar iubitul meu si cu asta am spus tot.

| AndyAndrey35 a răspuns:

Waw toate fetele au spus de aici cam acelasi lucru, inatlt, brunet ...cam asa incepe tot big grin apoi enunta detalii cum ar di fidelitatea sa pe care o poseda, ce am putut sa observ este ca la fiecare fata (chiar daca toti oamenii suntem diferiti ) ca vor un baiat al extremitatilor, adica un baiat care este in acelasi timp calm dar si foarte jucaus, linistit, vesel, matur dar si putin copilaros, de care se poate observa ca in concluzie majoritatea fetelor vor un baiat sensibil, onorabil, fidel, demn de incredere, jucaus, sa posede talente ascunse, o imagnatie bogata, umor si distractii nelimitate, iesiri in 2 seara, un ati drogat si un bun pshiholog cu cei din jurul sau, dornic de a face lumea cat mai vesela si cu un devotament incredibil big grin deci da., acesta este fetelor?

| adrianamara a răspuns:

Pentru mine barbatul ideal ar fi cam asa:inalt, brunet, bine facut, simtul umorului bine dezvoltat si mai ales sa ma iubesca nu mai zic si de caracter...din pacat nimeni nu le are pe toate

Răspuns utilizator avertizat
| Evonne a răspuns:

Nu conteaza pentru mine daca e brunet sau blond. Dar sa aiba o personalitate puternica, sa fie frumusel, si daca ar avea si corp misto pfff laughing). Si sa fie sincer cu mine [ ca altfel si-o primeste dar asta e partea a2a], cam atat cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Evonne):

Nu vrei sa fie si miliardar, am intalnit multe fete urate ca dracu si aveau pretentii mai mult decat exagerate.

| Adeluuuu a răspuns:

Pai.o personalitate buna, mai inalt decat mine..sa fie si dragut...si sa ma iubeasca asa cum il iubesc eu

| somoiagandreea a răspuns:

Stii cum uite asa... cum arata mata