| xBiiaM a întrebat:

Fetelor, cum vedeti voi baiatul perfect?

Răspuns Câştigător
| Andutzshic2012 a răspuns:

Un baiat perfect nu este recunoscut doar de frumusetea lui, cand esti destept mai multe fete te plac zic uite baiatu ala dragut si mai ales e si preminant nu conteaza daca e cel mai frumos din scoala ce conteaza si minte.straight face Fundita :X?

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sunt egoistă, şi cataloghez oamenii după inteligență și frumusețe.
Două principii importante pentru mine.

| 00x00 a răspuns:

In ziua de azi ...ai nevoie de unul cu bani :Xlaughing asta doar daca ai noroc sa fie si frumos.