| tranquilaaa a întrebat:

Fetelor incepe scoala si u stiu cu ce sa ma imbrac in prima zi va rogg dati-mi ideei rapide cele mai bune funda :*

Răspuns Câştigător
| pTheodora a răspuns:

Buna! Uite cum m-as imbraca eu : ce zici de niste blugi negrii cu o camasa neagra cu vesta in carouri sau niste blugi mai decolorati cu o camasa lasata cu o curea punk prinsa jos sau ce zici de o fustita neagra cu camasa de alta culoare cu o curea la mijloc iar la par ti-as recomanda desfacut cu o cordeluta lata cu o fundita sau fara sau prins in coc sau in clema. Unghile cu manichiura date simplu cu lac si cu floare pe degetele mari. Incaltaminte : niste balerin la blughi decolorati si la fustita sau bascheti la blughii negrii. OK ~! I hope I help you! Bye!

3 răspunsuri:
| CristinaLorena a răspuns:

Poi depinde in ce clasa intrii sau cati ani ai :-?
1. Uite cateva idei pe blogul acesta : http://pirvulescuiulia.blogspot.com/2010/09/prima-zi-descoala-xd.html. Poti improviza daca nu ai acese lucruri.
2.Sau intra pe StarShiners poate gasesti ceva ce iti place.
Funda?

| alexxa318 a răspuns:

Cizme de toamana cu blugi si sacou...