| LoloSkate a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la scoala? Nu conteaza Fata, sau Baiat, dati-mi niste ideei bunewinking... fundita la cel care raspunde primul si are si imi zice cea mai buna propunere. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| razvan1305 a răspuns:

Cum adica nu conteaza fata sau baiat ma? esti baiat si vrei sa te duci imbracat in sutien un tricou si-o fusta?

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Uniforma si adidasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule adidas, nike si puma is cele mai tari, imbracate in ele daca le ai daca nu cumparati de preferat neoriginale ca is mai ieftine.

| Geass a răspuns:

La scoala? Decent, cum vrei sa te imbraci? Daca ai uniforma poart-o, daca nu incearca sa te duci cat mai decent ca sa nu atragi impresii negative profesorilor.