| AvalohAlyn a întrebat:

Fetelor,voi apreciati baietii cu cercel sau cu tatuaj? Sau ii preferati pe cei naturali? Spuneti varsta voastra va rog, fetelor.Ma bate gandul sa imi fac un tatuaj sau un cercel in ureche dar nu stiu bine daca mi se potriveste,eu nu sunt genul de smecher sau cocalar sunt un baiat linistit,cam distrat, am fost timid in trecut dar na..Deci? Ce ma sfatuiti?

6 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

Buna! Tu vrei sa fii cum vor fetele.trebuie sa fii cum vrei tu nu dupa ce ne place noua. daca vrei sa iti faci tatuaj fa-ti daca vrei sa iti pui cercel pune-ti.

| Rockafellas a răspuns:

Salut. Te sfatuiesc sa nu iti faci nici tatuaj si sa nu iti bagi nici cercel in ureche. Daca vrei sa iti faci o prietena sfatul meu este sa iti dezvolti personalitatea, adica sa devi un mascul alfa dar nu uita ca cel mai important este iubesti. Nu cauta placeri, cauta bucuri si fericirea.
Am vazut la alte intrebari de ale tale in care spunea-i ca esti pasionat de religie si spiritualitate, citeste Omraam Mikhael Aivanov, iti vei dezvolta individualitatea adica puterea interioara, te va ajuta mult. Bafta

| AvalohAlyn explică (pentru Rockafellas):

Merci mult.:*Pai vroiam doar pentru o fata..sa o impresionez...a spus ca ii plac baietii cu tatuaj si cu cercei..merci mult de sfat

| Rockafellas a răspuns:

Cauta Pera Novacovici sau arta seductiei pe google si intra pe site la el, are cateva carti foarte bune despre personalitate si seductie, sunt foarte educative. Bafta

| ralucutzamiculutza a răspuns:

Daca Dumnezeu te-a lasat fara tatuaj si fara cercel de ce sa iti pui tu?
Daca erai mai frumos asa te nasteai asa, iti garantez eu asta... mie imi plac mai mult naturali dar daca acel tatuaj inseamna ceva special, ceva care il caracterizeaza, sau o zi, sau o intimplare soeciala din viata lui o sa ma impresioneze si o sa imi placa mult.

| elena567 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti pui nici cercel sau tatuaj daca tu esti natural pai ramane asa