| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi cand sunteti la salon si va pensati si suna telefonul raspundeti sau il lasati sa sune? big grin

3 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Cat timp sunt la salon sa mi se faca orice, in momentul in care telefonul suna, dau pe butonul de "ocupat". Persoana care "munceste" la tine nu ar trebui sa stea sa-ti evite tie mana cu care-ti telefonul, si nici nu e frumos sa discuti chestii personale in gura mare cand omul ala are treaba cu tine; pe langa faptul ca interlocutorul tau merita mai mult respect din partea ta.

| girl00 a răspuns:

Eu imi inchid tel de obicei cand merg la salonbatting eyelashes deci clar nu as raspunde daca l-as avea deschis.l-as da pe ''silent''

| Adeniy a răspuns:

Nu.Resping apelul, pentru ca mai ales atunci cand te pensezi nu poti vorbi la telefon.