| lorra721 a întrebat:

Buna fetelor! Stie cineva un salon unde se penseaza profesional? Am trecut prin niste experiente cam neplacute cu unele saloane si vreau sa stiu voi unde aveti incredere sa va pensati. A incercat cineva si iBrows?

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Îţi dau un pont: când te duci la un salon, uită-te la sprâncenele tipei care pensează. Dacă le are îngrijite şi cu o formă frumoasă, naturală, te poţi lăsa pe mâna ei. Dacă nu, te faci tu acasă, că nu-i greu. Găseşti tutoriale pe youtube, cum să te pensezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am incercat iBrows dar cred ca e ok, incearca! Eu in Cluj stiu un salon bun, dar nu cred ca te intereseaza...big grin

| KittyCAT01 a răspuns:

Buna!
http://www.lenion.ro/make-up
Acestea sunt cele mai bune saloane, apeleaza si vedetele si eu pe viitor as vrea sa imi fac aici tatuarea sprancenelor!
Merita sa incerci!

| SaschaM a răspuns (pentru KittyCAT01):

Habar n-am cine esti, nu te cunosc dar te rog, nu iti tatua sprancenele la respectivul salon. Tocmai m-am uitat si eu pe portofoliul lor, sprancenele pensate de ei arata bine dar cele tatuate sunt ORIBIL de nenaturale si vulgare! Daca vrei neaparat sa ti le tatuezi, fa o investitie si o calatorie pana in Moscova, la aceasta artista care dupa parerea mea, este singura persoana din lume care merita sa tatueze sprancene https://www.facebook.com/......2874859996

| lorra721 explică (pentru SaschaM):

Nu am de gand sa le tatuez si mie imi place aspectul natural dar asa e, artista din Moscova chiar se pricepe. Multumesc pentru pont.

| SaschaM a răspuns (pentru lorra721):

Raspunsul era pentru KittyCAT01 tongue Tie nu stiu ce salon sa-ti recomand ca eu ma pensez singura (sunt make-up artist). Chiar, daca esti din Bucuresti, te pot ajuta eu.