| Anonymous1995 a întrebat:

Fetelor, voi cum ați reacționa dacă ati lucra intr-un supermarket și ar veni un tip la voi, v-ar oferi o floare și un bilet cu numărul lui de telefon? La modu’ : Bună, te-am văzut și mi-ai părut frumoasa, asta e pentru tine, iar acolo ai numărul meu de telefon. Astept raspunsuri serioase!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Replica aia suna penibil de-a dreptu. De floare nu mi se pare nevoie, gesturile de genu prea devreme arata disperare si-i da ocazia fetei sa te vada respectiv trateze exact ca pe un catelus. Mi s-ar parea ok sa vina un tip la mine sa-mi lase nr. de telefon, dar fara sa-mi faca discursuri din astea cringe, daca ai veni la mine cu exact ce ai zis acolo, iti garantez ca nu te-as suna.

| Violleta2022 a răspuns:

Foarte frumos gestul baiatului! De apreciat!
Pare un tip inteligent, cu bun simt si cu intentii serioase.
Daca-ti place de el, suna-l!

| SilentRain a răspuns:

Eu una ii dadeam floarea si nr de telefon inapoi, nu imo plac genul asta de abordari

| Plato a răspuns:

Mie mi se pare ridicol.

| GirlOnline81 a răspuns:

O adordare pe cat de directa, pe atat de frumoasa din partea lui. Eu zic sa-ti pastrezi "calmul" si sa-l suni happy.

| eckblume a răspuns:

Depinde de persoana. Unele vor fi coplesite si incantate datorita acestui gest, iar altele se vor amuza. Cel care iti lasa o floare si un nr de telefon poate fi un baiat timid care vrea o intalnire sau un posibil agresor. Asta nu ai de unde sa stii. Fetele de obicei nu suna primele, ci asteapta sa fie cucerite, sa il cunoasca pe admirator.

| ibaal a răspuns:

Fa ce crezi tu!
Daca zicem ca e "dragut" si galant...sa il suni ...si e vreun psihopatlaughing
dai vina pe noi!
Tu stii mai bine!
L-ai vazut!
Iti place?!
Tie ti-a placut abordarea?!
Ai vrea sa iesi cu un strain la modul asta?!
Depinde si de cat de disperata estilaughing sau nu.tu stii!

| DorelExpertu a răspuns:

I-as spune ca-mi plac fetele, ca nu e genul meu.

| Mynameis93 a răspuns:

E un gest drăguț, dar sincer, nu l-as suna.

| Ioanagrrrr a răspuns:

Mi s-ar părea că face o gluma așa că îi voi refuza politicos