| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi cum va epilati la axila si inghinal? De lama m-am saturat iar jos nu m-am facut niciodata decat cu lama pe unde era nevoie, dar se vede oribil daca port bikini. La salon nu vreau sa ma duc, deci cum as putea proceda cu epilatorul?straight face doare de ma trec toate apele.

1 răspuns:
| Andra_3307 a răspuns:

Benzi cu ceara...sau daca vrei sa te epilezi si sa nu iti ramana urme poti sa te ungi cu sapun lichid neutru apoi sa te epilezi cu lama. E ca si la barbati(pe fata). se dau cu gel sau ce este ala:p.pentru ca rasul sa fie mai usor.ai grija sa nu te taiwinking sper ca ti-am fost de folos.succeswinking