| AndreeaRullz a întrebat:

Fetelor, vreau sa va intreb cati ani aveti si daca tineti un jurnal...

24 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sunt prea multe secrete, prea multe lucruri ascunse de mama de tata de prieteni...nu imi permit un jurnal care m-ar putea distruge...am incredere in sufletul meu; nu mai vreau sa imi fie cunoscute toate tainele de catre maicamea.

| madalicious a răspuns:

Acum am 16 ani insa nu mai tin jurnal, deoarece mereu cand incepeam unul ma plictiseam scriind doar ce faceam ziua, si oricum il tineam dar lipseau pagini cu ce facusem in unele zile, pentru ca uitam ca am jurnal.Si oricum il tineam doar ca sa am si eu cum avea si sora mea. Stiu ca e grozav sa ai jurnal insa eu nu pot tine unul pentru ca nu sunt in stare. laughing)

Dar citeam jurnalul surorii mele cand eram mai mica. Pe la vreo 11-12 ani asa.

| juniper a răspuns:

Am 15 ani si tin un jurnal, mama nu ma controleaza, ca doar imi respecta si mie intimitatea.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Am 13 ani. nu am juranal, dar de multe ori m-am gandit sa imi fac.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Am 15 ani aproape si am jurnal din 2005.Mama stie de el da nu m'a controlat niciodata sau asa. E jmeqer sa tii un jurnal cand citesti din urma zici woww ce faceam atunci :-s Singura persoana caruia ii l-am aratat a fost prietenu meu dar i'am aratat niste chestii pe care el le stialaughing doar si le-a adus aminte si radealaughing

| Didii15 a răspuns:

Am 14 ani si da am un jurnal:*. Tu?; x

| TaylorSwift a răspuns:

Am 15 ani si da am un jurnal super de 1. 000 de pagini si aproape toate sunt pline. Nimeni nu a vazut ce scrie in el!

| cockie_green a răspuns:

13 si da am un jurnal

| USERname_1596 a răspuns:

13 ani, da, am un jurnal!

| cosima11 a răspuns:

Hmm.imediat am 19 ani. si, jurnal am avut si eu.pana intr-o zi cand mi-a facut mama "ordine" printre caiete si l-a gasit.si eu nu eram acasa big grinbig grin eram plecaaata la bunici si cand am vb la tel cu ea, numa batea apropouri de unele chestii ce le-am scris eu acolo. si cand am ajuns acasa l`am rupt in cele mai mici bucatele si l`am aruncat la gunoi tongue :d

| AdaIoana18 a răspuns:

Am 13 ani... nu nu am un jurnal am avut unul cand am fost mai mica dar acum nu :-P

| imiplacemov a răspuns:

Am 16 ani am avut acum un an si l. a gasit mamarolling eyes
dar vreau sa imi fac iar:d

| bebytzza_9352 a răspuns:

Am 17 ani si am jurnal de la 12 ani big grine amuzant sa recitesc ce tampenii faceam cand eram putin mai miklaughing)))whistling

| 1234567890_7534 a răspuns:

Am 13 ani si am jurnal...
Apropo de asta tu in afara de a scrie. mai faci desene sau altele... daca da da`mi si mie niste idei...

| casy14channel a răspuns:

Am 13 si am un jurnal:-)

| Criss1105 a răspuns:

Am 15 ani, am tinut un jurnal, insa mama nu a fost de acord cu asta si acum ma controleaza mereu in caietele din birou... ce proasta angry

| !LuV! a răspuns:

16 ani...
am avut o dath un jurnal...
doar ca imi era frica ff tare sa nu-l citeasca cineva si l-am arssad
daca nu ai un prieten adevarat caruia sa-i povestesti tot ce ti se intampla tot ce te framanta e bine sa ai un jurnal...
cel putin asa esti sigura ca el nu divulga secretele tareblushing...
:*:*::*:*

| russiangirl_2817 a răspuns:

Am 14 jumatate si am incercat tot timpul sa-mi fac unu, dar a doua zi ori il pierdeam ori nu mai scriam fiindca miera lene, deci am vreo 10 incepute...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 15 ani si am un jurnal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 / Am jurnal; p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 17 ani dar jurnal nu tin...ma tem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14.am pentru ca gandurile sunt importante. daca nu le scrii se pierd, se uita

| olijertiu a răspuns:

14 ani si am 3 jurnale si de fiecare data cand le citesc imi pare rau de ce am facut sau am simtit laughing

| olijertiu a răspuns:

Si jurnalu nu l-a citit mama si nici tata sau prietenii ci chiar profa de romana rolling on the floor si a zis ca i-a placut