| Lupu_Malvi_1961 a întrebat:

Hello vreau sa va intreb ce sa mai scriu in jurnal. Funda

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Scrie despre ce-ti trece prin cap. Ce ai facut in fiecare zi, lucrurile importante care s-au intamplat.
Scrie despre tine, despre cum te vezi peste cativa ani sau cum ai vrea sa fii. Scrie despre ce ai vrea sa schimbi la tine.
Despre prieteni, despre cum ti-ai cunoscut prietenii.
Scrie despre cum ai vrea sa fie casa visurilor tale, despre cartea preferata pe care ai citit-o.
Scrie despre orice.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci în fiecare zi, ce gândești, opinii despre diferite chestii...
Dacă nici tu nu știi ce vrei să scrii, n-are sens să-l începi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie despre mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie ca ai intrebat pe TPU ce sa scrii in jurnal...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

LOL

| meinyiddishekop a răspuns:

Ziua 69: Azi am intrebat TPU despre ce sa scriu in jurnal. MA simt bine cu mine insumi, deloc o lache. Cred ca m-am imbunatatit ca si persoana. Voi avea succes in viata.

| Libertus a răspuns:

Sa scrii ca azi m-ai ascultat pe mine si ti-ai dat cu ceva in cap, poate ai reveni la realitate.
Ce ai vrea tu, sa-ti spun eu, ce sa scrii in jurnalul TAU? Crezi ca stiu eu sau altcineva ce ai facut tu toata ziua sau crezi ca-ti citesc gândurile? Ca, normal, un jurnal contine cele mai ascunse gânduri. Ba, nu te condamn. Pari a fi copil, da e chiar o întrebare stupida.

| AdelinneStyles a răspuns:

@DeathForYou ți-aș da eu fundă dacă aș putea