| inflicted a întrebat:

Fizionomia fetei se mai schimba la maturitate? Poti sa te uratesti in timp?

3 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Uneori da, dar cu siguranță nu este cazul tău. TU EȘTI URATA DINTOTDEAUNA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca omul de,, urateste" in timp, se lasa pielea, apad riduri etc. Dar una e fizionomia si alta e un chip imbatranit.

| Reghqen a răspuns:

Da, de la 30-40+ de ani începi să îmbătrânești chiar dacă la un ritm lent, pielea începe să se lase și apar și riduri cu timpul.
De la naștere până la 30 de ani suntem tânări și frumoși toți, apoi îmbătrânim.