| andreutza_5546 a întrebat:

Folosesc pastile sotret pentru acnee si dunt foarte bune este a 2 saptamana... dar daca imi dau cu fond de ten mi le afecteaza cu ceva plzzzzzzzz este bun sau nu?

1 răspuns:
| Akyy a răspuns:

Pai ...nu e necesar sa te dai cu fond de ten daca iei pastile poate sa ati apara alte cosuri in afara de cele p care le ai:deci sfat:nu folosii acumm poate dupa o luna jumate togmai atunci pai sa te dai k fond de ten(si daca te duci la un doctor sa stii ca asa ati va spune togmai dupa o luan jumate maxim 2)winkingwinkingwinkingwinking