| Indira15 a întrebat:

Foloseste cineva produse de la Clearasil? Ce parere aveti despre aceste produse?

Răspuns Câştigător
| ellena99 a răspuns:

Buna,da eu le folosesc si nu am fost prea multumita de ele.In schimb am incercat sapunul SebaMed si crema Retin-a si am fost foarte multumita. Poti incerca si corectorul cu dubla fata una verde ce elimina roseata si una bej pentru a ascunde impuritatile ce este foarte bun si ieftin. Funda? Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Indira15 explică (pentru ellena99):

Da, mi-a fost! Iti multumesc :*! big grin

1 răspuns: