| IulianDep a întrebat:

Folositi twitter updated sau versiunea veche?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Am 3 conturi pe twitter, la 2 versiune veche si la 1 cea noua, dar nu imi place deloc.

4 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Nu folosesc twitter. happy
Asta ar trebui sa fie numai pentru vedete/firme/companii, adica pentru cei care chiar au ceva important de zis... nu cred ca intereseaza pe nimeni ce fac eu in fiecare moment al zilei, cu atat mai putin ma obosesc sa scriu pe net.

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Este vreo problema?

| IulianDep explică:

Sigur. Poate ca trebuia sa specific ca e numai pentru utilizatorii ce folosesc twitter. Sincer, nici mie nu imi place versiunea noua de aceea va cer parerea.
Nu e nici o problema @Anti. Fiecare foloseste ce vreabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu folosesc cea noua dar parca era mai buna cea veche imi place la asta ca poti vedea mai multe statusuri