| Tony1 a întrebat:

Fosta mea prietena a aflat ca sunt cu altcineva.si aseara s-a suparat pe mine si m-a lasat balta.nu prea m-a afectat foarte tare dar totusi.as mai putea s-o impac?big grin FUNDA SI VOT LA CEL MAI BUN RASPUNS:*

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pai daca ai " calcat pe bec" si fosta (cum ii zici tu) ti-a dat papucii, ce naiba mai vrei de la ea? S-o minti in continuare?! Ar trebui sa suporti consecintele si sa fii barbat! Mai ales ca nici nu te prea afecteaza! Este pierdere de timp pentru tine si pentru ea de asemenea! Mergi mai departe si incearca sa fii fidel cu "viitoarea"!

4 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Sper pentru bine ei ca nu vei putea. Multa fericire!

| cupcake02 a răspuns:

Sa fii barbat, auzi! Pacat ca "barbatii" din ziua de azi sunt barbati doar cand isi "baga p**a" si se dau smecheri, cand vine vorba de onoare, apar numai pusti care nu stiu nici pe planeta sunt si povestesc cum au ei 3 gagici in acelasi timp, ca pe una o iubesc mult, pe alta mai putin, si pe alta au iubit-o saptamana trecuta!

| Cryssy_6590 a răspuns:

Tony eu sunt fata daca nu tea afectat ca s-a suparat asa intreaba te cat de mult o iubesti si daca vrei sa o impaci sidaca da renunta la cealalata si arata-i ca poate sa aiba iar incredere in tine sa ca o iubesti cu adevarat

| Alexis_3326 a răspuns:

Eu am st cu 8 baieti odata si nici in ziua d azi nu au aflat unu d altu rolling on the floorbig grin.ca dreaku acum st cu 2 s unu a aflat d celalalt si nu mai vrea s auda de mine kikalaughing.m sunat sa mi ceara explicatii dc i am facut una ca asta.i am explikat.deki daca nu t kuta ea.nu mai ai ce sa faci.sau cel putin daca ti a pasat mkr pic d ea suno si explica-i u dc ai facut asta.asa e cel mai bine.d impakt nu mai ai km s o impaki doar sa i explici atatwinking.