| Gabytza_7371 a întrebat:

Fostul meu prieten a stat cu o fata, dar eu il iubesc si stiam ca dupa o saptamana se va intoarce la mine, dar acum stau cu alt baiat pe care nu-l iubesc, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Gabytza,
Mai bine te desparti de actualul prieten si te impaci cu primul daca ti asa mult la el. In caz contrar, tot ce faceti e sa adanciti cutitul in rana si sa va raniti reciproc.
Pa, pa

| Melinda1219 a răspuns:

Salutare Gabytza!
Pai...trebuie sa nu ii mai acorzi deloc atentie fostului tau prieten, pentru ca daca te-a iubit cu adevarat isi va da seama ca a gresit.In legatura cu actualul prieten, ar trebui sa te hotarasti... daca nu iti place de el, nu il mai amagi.nu e frumos asa ca nici tie nu ti-ar conveni ca el sa stea cu tine asa de plictiseala.
Aaa.si referitor la fostul ai grija! daca te iubea cu adevarat nu iti facea ceea ce ti-a facuthappy
Happy Easter! Kisses

| Dolceboy a răspuns:

Pai el a stat cu alta tu stai cu altul deci pana aici e ok. acum daca tu il iubesti te poti impaca cu el (asta numai daca tu crezi ca merita) si app gandeste-te ca poate celalalt baiat tine la tine si nu e bine sa-i frangi inima.tu sti daca merita sa fc pasul asta sa nu.

| Gabytza_7371 explică:

Pai eu stiu ca fostul` ink ma iubeste ca si-a cerut iertare...dar eu simt ca o sa greseasca din nou, iar baiatul cu care stau acum este de 10 ori m bun decat celalalt, dar sincer degeaba daca nu-l iubesc, sunt total confuzathinking