| R9kitty a întrebat:

Hei:* Prin sept. am stat cu un baiat(2 saptamana.) A fost foarte frumos cum a inceput relatia, dar apoi au urmat momente in care nu mai stiam daca stau cu el, barte, etc. Acum cateva saptamana. m-a sunat un prieten de-al meu care e in scoala cu el sa imi zica ca fostul o sa ma sune, k ma vrea inapoi. Ma sunat, cica sa vada ce fac dar nu s-a intamplat nimic. Acum are prietena... si intr-o zi am iesit in oras cu acel prieten comun si ne-am intalnit cu fostul. Am stat la mese dif si ne-am luat narghilia. I-am dat un shot la acel prieten, si cateva minute dupa aia el a primit un mesaj de la fostul in care intreaba daca stau cu el (nu stateam cu el) Credeti ca mai simte cv din mom ce a intrebat asa ceva? pentru ca eu cred ca inca il mai iubesc. Mersi ca ati citit:*

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Este cam gelos. Asta nu inseamna ca e sigur ca vrea sa fie cu tine, si daca are pe altcineva, e mai complicat. Nici nu e placut sa vezi o "fosta" ca se combina cu un prieten de-al tau; desi la voi au fost relatii ca la varsta voastra, orgoliile sunt aceleasi ca la orice varsta :p Daca vrei sa stii o chestie sigur trebuie sa vorbesti cu el, lasati prostiile la o parte si discutati clar ce vreti si cum faceti. Daca vrea sa fie cu tine, n-o sa mai stea cu cealalta.

| AndyIQ a răspuns:

Mereu daca unui baiat i se pare o fata atragatoare asta nu o poate schimba nimeni indiferent de ce fel de fata are langa el happy.
BafTA!

| AndyIQ a răspuns (pentru AndyIQ):

Ma rog in momentul prezent, deci da eu cred ca mai simte ceva pentru tine.

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Parerea mea este ca in 2 saptamani nu prea ai ce simti, deci incearca sa gasesti pe altcineva, PS: Asteapta o perioada mai lunga de timp cum ar fi 1 an si de abia apoi iti dai seama daca simti ceva sau nu

| C8PILUcool a răspuns:

Da,avea ura pe acel prieten comun, e mort dupa tine.