| qieiqpalz a întrebat:

Frate.Ziua de azi a fost una din cele mai rele zile ale mele..de dimineata incepand, mama are ceva personal cu mine, adica nu ma suporta ..la scoala colegii si-au batut joc de mine si, si o profa..mai spre seara o ruda mi-a adus o masa si eu tot comentam gen "nu pare prea rezistenta, avum da-mi-o ca na nu ai adus-o degeaba" si am obs ca l-am suparat ..eu nu am facut asta intentionat sa-l supar ..ma simt tare prost ca el a incercat sa imi faca un bine si eu...ce ziceti doar ziua asta va fi asa? Dar daca nu va fi doar ziua asta si va fi si maine si tot asa ce sa ma fac?(ps nu stiu daca are legatura dar aseara m-am certat cu mama si am vb destul de urat cu ea)

Răspuns Câştigător
| CosminCD a răspuns:

Schimbă-ți atitudinea! Nu te mai certa cu nimeni, indiferent dacă ai dreptate sau nu. Nici o zi nu e ca alta! Sunt și zile mai rele - alții află că au o boală incurabilă și din acel moment, viața lor se schimbă. Unii pierd pe cei dragi sau alții pierd tot ce au într-o clipă. Lasă ziua de azi în istorie. Privește spre viitor! Succes!

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Asculta muzica, manaca cicocolata, vezi un film
E doar o zi naspa (sau doua), nu o sa fie mereu asa
Eu am avut zile si mai rele de atat, cam asa e viata cu zile bune, zile rele

| ywar a răspuns:

Cum traiesti cu problemele astea? Eu nu as rezista. As bea in fiecare zi, bere, dar gratis.

| WaterDrop a răspuns:

Zambeste, maine va fi mai rau happy

| qieiqpalz explică (pentru WaterDrop):

Ms asta mi-a facut ziua mai buna.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Nu-i bai prietene, tuturor ni-se mai intampla. Stai linistit, in lume e bine macar ca toate trec, bune sau rele.