| cipri1999 a întrebat:

Fratilor, azi noapte am avut un vis destul de interesant, nu vreau sa va tin la povesti cu visul asa ca o sa-l scurtez destul de mult, deci treaba sta asa, in ultima vreme eu ma inteleg bine cu o fata, chiar foarte bine as putea spune, timp de 6 luni de cand vorbim pe net si in realitate nu am avut ganduri de a ma da la ea sau chestii de genul, imi placea ideea de a sta in friendzone, daaar azi noapte am visat cum stateam cu ea in pat, intr-un local(da stiu, asta ii cam ciudat) si stiu ca eram destul de indragostit de ea in visul ala....intrebarea mea ii, ce ar putea semnifica visul asta? oare o sa se intample ceva anume? ea pana acum nu mi-a dat semne ca ma place sau ceva big grin

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu semnifica mare lucru. Acel vis a intervenit din cauza faptului ca te intelegi bine cu ea, ca vorbiti destul de des, ca sunteti apropiati. Si eu mi-am visat tovarasii in diferite ipostaze, insa acest lucru nu a insemnat si nu inseamna nimic.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu semnifică nimic, nu se va întâmpla nimic.
Dacă veți fi împreună nu va fi din cauza visului.