| LillyPubs a întrebat:

! Ajutati-ma! Vreau sa slabesc, pentru ca nu e normal ca sunt asa grasa! Am 12 ani si 54 kg :`( Nu mananc foarte mult,ma mentin pe fructe, legume si... cartofi (pentru ca sunt mancarea mea preferata). Dati ceva idei cum as putea slabi.Ideea cea mai buna primeste!

4 răspunsuri:
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Uite aici un site unde iti poti calcula greutatea ideala in functie de inaltime si iti dai seama cum ar fi mai bine. E obligatoriu sa zici ca ai 18 ani ca altfel nu iti poate da raspunsul.
http://www.calcule.ro/......tutie.aspx

Metode de slabit:
Jogging
Mai putin mancare
Multe exercitii ( abdomene, flotari )
Fara dulciuri

Sper ca te-am ajutat!

Funda? :)

| Rebecaaaa a răspuns:

Aerobic macar de 2 ori pe zi, putintel regim gen nu dulciuri sau mananci doar in weekend un patratel de ciocolata, alearga, du-te cu rolele, fitness. Cauta pe youtube aerobic. Eu am gasit acolo si faceam odata cu fata care prezenta. Iti tin pumnii

| 0Isabelle0 a răspuns:

Buna:*:*:* Eu iti recomand sa slabesti ca sa faci sport de dimineata n vacanta! Pe digi sport de la 8.30! :*:*:*pup

| LillyPubs explică:

Mersi tuturor :*:*