| Andreea.:) a întrebat:

Funda.am iesit de doua ori cu un tip in oras.
prima data m'a invitat el.
apoi eu,
apoi l'am mai invitat o data dar a zis ca trebuie sa plece la bunica'sa.thinking
nu stiu daca a fost adevar sau minciuna.
thinking
e bine sa'l mai invit?
sau nu?:-s
eu il plac totusi.:-s
ar fi bine sa ii zic?whistling
mersi.:X
funda.batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate ca tipul nu te-a mintit. Poate chiar a avut o problema. Ce te costa sa mai incerci o data? O singura data. Daca te refuza si acum, renunti.Pam pamwhistling

| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca e randul lui. Daca te place va face asta. Ultima oara nu v-ati vazut pentru ca el a fost ocupat. E de datoria lui sa isi ceara scuze ca nu a putut onora invitatia si sa iti ofere sansa de a va vedea cu alta ocazie. Asa ar fi normal. Eu asa as face.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu zic ca nu! Nu ai de unde sti daca te-a placut! A doua invitatie a lui este cea care confirma ca vrea sa mearga mai departe! Daca tot tu il inviti, omul nu cred ca o sa refuze, dar nici nu esti sigura ca o face ca te place sau pentru tratatie!

| gynutza_5762 a răspuns:

Totusi intreaba-l. spune-i ca nu te deranjeaza daca de acum in kolo ti-ar spune chiar si ca nu vrea sa te vada sau are alte planuri, nu vrea sa iasa. spune-i ca nu te deranjeaza. astfel sa iti spuna de acum in kolo. nu-l avita dar nici nu fi obsedata de el. si lucrurile vor veni de la sine

poate chiar a spus adevarul. mai stii/

fundita?batting eyelashes

| misss a răspuns:

Uite eu cred ca ar fi mai bine sa asteptzi sa te invite el, ca te. a refuzat si ar trebui sa se revanseze, daca chiar vrea ceva de la tine o sa te invite el.Eu asa cred.Baftawinking