| Iuliaana a întrebat:

Funda! Am vazut acum ceva timp un film. Era vorba de o familie care pleca in excursie dar li s-a stricat masina si au trebuit sa poposeasca intr-un orasel abandonat. Orasul era, inainte de a veni ei, un oras populat dar din cauza unui monstru nu mai ramasese niciunul. Monstrul incepea sa-i bantuie, sotul era in cautare de benzina dar in loc de asta gasi multe baterii de masina parasite. Cred ca monstrul ii vrajea pe oamenii chiar si din alte orase; oricum finalul filmului e cam sec. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Disappearance-Dispariţia? http://www.videodetective.com/movies/trailers/disappearance-trailer/421272

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze nu stiu, nu l-am urmarit imi pare rau dar stiu ca e de genul S.F., horror, thriler sau groaza...