| anonim_4396 a întrebat:

Funda / Care dintre urmatoarele materii va pasioneaza mai mult? (as vrea un top 3)
- chimie
- informatica (programare ma refer la c++ si alte cele nu la colorat in word sau joaca de-a mario in timpul orei rolling on the floor )
- matematica
- romana
- fizica
- biologia
- engleza
- geografia
- franceza
- germana
- istorie

Răspuns Câştigător
| biutza1997 a răspuns:

Matematica franceza chimie funda? big grin

10 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Romana, istorie, informatica.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Avand in vedere meseria care o am in top 3 as trece matematica, fizica si geografia. Acestea sunt preferatele mele care m-au ajutat sa devin ceea ce mi-am dorit (geofizician). Acum fiecare om are preferintele lui.

| AnonimaOk a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Wow mai rar gasesti oameni carora sa le placa mate si fizica o_o esti foarte tare! sincer te admir pentru asta, bravo pentru ca te-ai realizat pe plan profesional, tot respectul

| aveam14ani a răspuns:

Romana
engleza
franceza
*istorie*
*geoglafie*
am facut un top 5.big grin

| AnonimaOk a răspuns (pentru aveam14ani):

Si mie imi place romana

| maly00 a răspuns:

Istorie, romana si engleza

| Craftt a răspuns:

Informatică
Engleză
Română

| AnonimaOk a răspuns (pentru Craftt):

Si mie imi plac romana si info big grin

| ynAA a răspuns:

-Romana, -engleza, -geografie

| Eremia_Andra_Alina_1995 a răspuns:

1.Mate si Engleza
2.Bio
3.Romana