| SPYRYT a întrebat:

FUNDA care stie de unde pot descarca desenele animate cu shrek toate cele 3 episoade dublate in romana adica vorbite si nu scrie deoarece am o sora mai mica si nu stie sa citeasca. FUNDA

Răspuns Câştigător
| maSrIannnn a răspuns:

Pai descarci Real Player:http://europe.real.com/realplayer
Apoi il Instalezi si cauti desene cu Shrek Online.Iar deasupra Videoclipului apare download this Video si dai acolo. Funda?

2 răspunsuri:
| AndreeaIonela29 a răspuns:

Păi nu se descarcă de niciunde.winking Dar poți da pe youtube desenul preferat și după numele lui adaugi episodul 1, 2, 3 :X succes!