| George_5481 a întrebat:

Ce ai alege intre Samsung S5230, Samsung S3650 Corby sau LG GD510? Va rog spuneti-mi daca aveti probleme cu unul din careva sau daca e careva mai bun si da sunetul ma intereseaza mai mult cat de clar se aude si cat de tare, atat. Multumesc! FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| spank17 a răspuns:

Din proprie experienta, nu-ti recomand Samsung S3650 Corby. Cel mai prost telefon ever, dupa 2 luni nu`mi mai merge jumatate de display si fiind cu touch asta e o problema mare... nu ai cablu de date, difuzoarele se aud incet si pica de la carduri mai mari de 2gb.

2 răspunsuri:
| xAvrilx a răspuns:

Am Samsung Corb si se aude f bine, merge si touch screen-ul f bine.RECOMAND
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung S5230 recomand eu happy. am si functioneaza super bine happy.