| George_5481 a întrebat:

FUNDAAAA!big grin Salut tuturor am o intrebare in legatura cu telefonul lg gd510 este un telefonul bun cei care il au ma refer? nu aveti probleme la el? aa si sunetul se aude tare? pentru ca eu am nevoie de un telefon care se aude destul de tare si clar muzicahappy. FUNDAAAA love struck

Răspuns Câştigător
| gya_8439 a răspuns:

Hey eu am telu de vreun an si iz ff mutzumita d el pentru cah eu l-am scapat d vreo 30 de ori p joslaughing sih nu are nimic:Xdar ffaza eh cah eu am dat 10 mil p elx-( iar acum e 5 parcathinkinglaughing m rog:X eu te sfatuiesc sa iti ieitongue

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Are o prietena.na zice ca aia ii place la el, sunetul.
si mie imi place cum se vede scrisullaughinge fain asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pooti sa-ti iei un NOKIA 1634