| FoNemeKo a întrebat:

FUNDA! Ce-i care joaca Marvel Avengers Alliance pe cine sa aleg dintre Thor si Hulk si de ce?

Răspuns Câştigător
| Pavel_Cosmin_1976 a răspuns:

Eu ti las recomanda pe Hulk pentru ca:
cand este atacat sau ataca el primeste Hulk Up si ii creste atacul si (apararea cred) si are atacuri foarte bune cum ar fi:rage punch, titanik hurl si hulk smash care este cel mai bun atac.Iar Hulk Smash, Thunnder Clap si Titanik Hurl constma un Hulk Up pentru a produce mai multe daune la inamici
Si hulk up se stackeaza de 5 ori
si thor e bun dar mai bun e hulk

14 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Eu i-am deblocat pe:
cyclops
iron man
iron fist
cat woman
invisible woman
hawkeye
black widow
shehulk

dar eu ii mai antrenez in training pentru a descoperi celelalte puteri

| aumih16 a răspuns (pentru aumih16):

Mai nou l-m deblocat pe dr strange

| aumih16 a răspuns:

Amandoi sa stii sunt buni dar tu alege pe care vrei eu nu stiu ce sa zic

| aumih16 a răspuns:

Eu am mai deblocat pe sif

| aumih16 a răspuns:

Si acum ultima data pe luke cage

| aumih16 a răspuns:

Eu l-am deblocat astazi pe mr fantastic

| aumih16 a răspuns:

Oricum e interesant si faptul ca primeste eroul respectiv costume noi deci nu numai sa descoperi superputerile dar si altceva da asta cu timpul pe parcurs la niveluri

| aumih16 a răspuns:

Eu l-am deblocat ultima data anul trecut sau anul asta pe human torch

| Radu_Alex_1986 a răspuns:

Ia-l pe Thor.

| viper2131 a răspuns:

Eu as zice pe hulk pentru ca scoate un damage si + ca are niste buffuri buffuri=puteri + ca thor nu prea scoate mult si nici buffurile nu le are prea bune!

| Mirela_Mitrea_1977 a răspuns:

Eu as zice sa-l iei pe Hulk, parerea mea

| Radulescu_Alexandru_1991 a răspuns:

Eu am level 146 si ii am pe toti eroi si pe aia expirati si la pvp si cei de la lockebooks pe toti ii am level maximtoate misiunile facute eu ti-l recomand pe halk e bun frate si am toate armurile toate armele si a durat 4 ani

| FoNemeKo explică (pentru Radulescu_Alexandru_1991):

Jocul nu are nici 2 ani..cum adurat 4 ani?

| aumih16 a răspuns (pentru FoNemeKo):

Da foarte ciudat