| Alina40 a întrebat:

FUNDA! Ce parere aveti despre urmatoarea tinuta : Pantaloni taiati cu dantela si strasuri, body alb cu dantela, jacheta neagra cu strasuri, si votinr inalte cu funda, pentru un bal de "boboci"' la care sunt doar spectator, nu particip la concursuri!

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Suna destul de bine happy

3 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Tinuta ar arata mai bine cu rochita simpla fara modele si ti-as sugera ca rochia sa fie de culoare crem, cu botinele si jacheta neagra cu strasuri, ar arata mult bine.

| Addicted2Music a răspuns:

Prea vulgar...dar uite o tinuta draguta:http://data.whicdn.com/......_large.png
Mai bine te orientezi spre asa ceva;)

| Robert07cr a răspuns:

Perfect