| Alina40 a întrebat:

FUNDA! Ce parere aveti despre urmatoarea tinuta : Pantaloni taiati cu dantela si strasuri, body alb cu dantela, jacheta neagra cu strasuri, si botine inalte cu funda, pentru un bal de "boboci"' la care sunt doar spectator, nu particip la concursuri!

1 răspuns:
| gabyB a răspuns:

Sincer..cam multa dantela si cam multe strasuri+ funda de la botine. daca ai dantela si strasuri la pantaloni la ce-ti mai trebuie si pe jacheta si body cu dantela? no.tu stii!