| anonim_4396 a întrebat:

Funda cui ma rezolva. Foloseste cineva Kali Linux? Am o problema, daca foloseste cineva si e dornic sa ma ajute... as fi foarte recunoscator.happy

3 răspunsuri:
| Ohaithar a răspuns:

Ce vrei să știi?

| Ineys a răspuns (pentru Ohaithar):

Am 2 intrebari. o problema cu Veil-Evasion si inca una cu LAN/WAN, te pricepi, putem discuta pe privat?

| Ohaithar a răspuns (pentru Ineys):

Nu m-am jucat cu exploitul respectiv, dar din documentație pare destul de simplu. Nu am un kali pe calculatorul ăsta din motive evidente. Lasă-mi un PM și văd ce rezolv mâine.