| A0n1mUL a întrebat:

Funda.cum sa fac ca sa nu imi esueze itemele pe metin2ro.cand le fac la fierar.

se poate face vreo metoda sa mearga?

+4 la fierar map1

+5 map2 si restul la brasla?

sau cum sa fac?

nu am bles

si nu prea am bani nici la cel de breasla ce imi recomandati?

1 răspuns:
| marginean12 a răspuns:

Pai eu mi-am facut leu +9 in urmatorul fel:pana la +4 am facut la fierar map1 ch1 apoi m-am dus la batrana si mi-a zis norocul trebuie sa ai peste noroc normal sau noroc normal daca ai asa va trebui sa te duci alt ch 2 (recomandat) map2 faci +5 apoi ch4 la +6 tot map2 la +7 te duci din nou map1 ch3 apoi +8 map2 ch1 si apoi map1 ch4 la +9 eu asa am facut! NOROC! funda?big grin