| Cata7hDr a întrebat:

Pentru cei care joaca Metin2ro.Cum credeti voi ca ati putea mari rata de reusita la fierar? Aveti ritualuri de a da itemele la fierar? ...credeti ca fierarul din Map2 este mai bun ca cel din Map1? ..Astept cu nerabdare parerile voastrewinking

1 răspuns:
| IntrebareaMeaFinala a răspuns:

Fierarilor din map1 si map2 din centru nu ii poti imbunatati sau mari rata de reusita! Du-te tot in map1 dar la fierarii speciali de arme, armuri, bijuterii etc. sau incearca cu blees daca vrei sa cumperi de la cineva sau sa donezi daca nu asta este varianta! Funda?big grin