| shhhs a întrebat:

FUNDA: De ce nu pot intra in Archlord? Cand dau de pe pagina 'start game' imi apare asta:If you are still getting this pop-up message after installing the new version, please close and restart the browser. Internet Explorer9 version is in a zip file format, so please unzip and install it. Webzen Installer Update Date: November 14, 2011 si am instalat prostia asta... De ce e nevoie ca sa mearga ? Si ce caracter sa-mi aleg pentru pvp ? big grin

1 răspuns:
| Cristian_Dorin_1997 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti reformatezi pc-ul odata ce ai luat program acela.straight face|