| MeGhosta a întrebat:

FUNDA! De la un timp nu imi mai merge mause`ul straight face Dar tastatura merge... ce credeti ca are? :-s Virusi oare thinking sau e el stricat?thinking sau oare trebuie sa il intepenesc mai bine la spatele unitatii? Dar nu cred ca e in legatura cu: nu e bagat bine la spate.deoarece dupa ce dau 5 restart`uri merge...

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ieri l-am schimbat si eu pe al meu! Si al meu mergea un pic cand ii dadeam drumul si apoi intepenea pe undeva. L-am schimbat si totul este OK.

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

Incearca cu un alt mouse, daca iti face aceleasi probleme ar putea fi din OS care necesita un reinstall windows...
bafta