| Gmcc a întrebat:

Nu-mi merge tastatura la laptop adica trebuie sa intru in setari sa-i fac ceva de acolo si dupa merge daca dau restart la laptop iar numai merge iar mause-ul lui(pad-ul acela) de sub tastatura nu merge deloc!

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

E din cauza ca ai laptop-ul setat sa-si dea automat update si banuiesc ca nu ai tu windows-ul tau cumparat, deci e copie, si cei de Windows iti blocheaza particele din laptop.Si al meu e asa si stau cu el de o luna asa da`mi-e lene sa-l duc la reformatat.Trebuie sa-i bagi windows nou si sa-ti deselectezi optiunea aia din control panel in care windows-ul se updateaza automat si a2a oara nu se va mai intampla.