| AlexBazzy a întrebat:

Funda! Nu stiu sa sarut.

Cum sa fac un french din moment ce nu am avut unul? Am avut doar pupat buza-buza sa zic asa laughing.

Ajutor! am nevoie de sfaturi cum sa fac cu limba si in ce consta un french kiss.

Răspuns Câştigător
| 1ianuarie1februarie a răspuns:

La început ţi se va părea ceva aiurea. Nu trebuie să te gândeşti că nu ştii cum se face. Nimeni nu s-a născut învăţat,toţi am trecut prin emoţiile primului sărut, dar după ce vei avea primul sărut, o să vezi că nu e nimic greu. Nu e o 'lecţie' cum se face. Totul vine de la sine, trebuie doar să faci ce simţi. Fără emoții! Poţi să-i spui iubitei tale că nu ai mai sărutat până acum. Nu va râde de tine, nici ea nu s-a născut învăţată. Sper că te-am ajutat. Baftă! Fundă?

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Crezi ca atunci te mai gandesti la o tehnica anume? Vine totul de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandr a răspuns:

Vine totul de la sine! Nu trebuie sa exersezi! (:

| ridhimagupta a răspuns:

Nici eu nu stiu sa sarut stai linistit si sunt fata