| sufletsell a întrebat:

Buna happy stiu ca pare absurd, dar nu stiu sa, sarut un baiat cu limba (french kiss) va rog ajutati-ma! Ma-m mai pupat doar pe buze! Va rog HELP!

Răspuns Câştigător
| OtipaOarecare a răspuns:

Buna, draga mea.
In primul rand, daca nu vrei sa o faci, nu o fa, daca da, incearca, ce ar putea merge rau? Este exact ca prima oara, te lasi purtata de val.
Daca chiar nu stii, lasa-l pe partener sa dirijeze mai intai sarutul, apoi, incetul cu incetul, iti vei intra in ritm, mai ales daca simti ceva pentru el.
In al doilea rand, daca nu vrei sa asculti astfel de lucruri uite un site:
http://www.apropo.ro/sexpertul/french-kiss-sau-sarutul-ca-n-filme-2611538. Dar oricum, totul vine de la sine.

Bafta:*

6 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Exerseaza cu o coaja de portocala.

| 7639781254 a răspuns:

Probabil ai mai auzit de o mie de ori chestia asta, dar sa stii ca totul vine de la sine. happy Succes.

| intelboss a răspuns:

Te pot ajuta...te invat eu daca vrei, lasa id-ul tau si mai vb

| ThePokemon a răspuns:

Îi bagi limbaîn gură! Mare chestie! -_-'

| GiaNina29 a răspuns:

Nu iti face problema! In ziua in care te vei saruta cu adevarat, vei sti ce sa faci, fara sa te gandesti. Totul va veni de la sine, asculta-ma!