| anonim_4396 a întrebat:

. FUNDA. Ok, e pentru cei din Iasi sau pentru cei care invata la un liceu de arte[de ex. Octav Bancila Iasi]Vreau sa dau proba la Teatru sau la Desen[inca nu m`am hotarat] si as vrea sa stiu ce v-a pus pe voi sa faceti la proba sau ce v-a intrebat... chestii de genul. De altfel as vrea sa stiu daca la desen te pune sa proiectezi case[gen arhitect]sau iti da o tema si tu trebuie sa desenezi din imaginatie. M`ar ajuta foarte mult. FUNDA, FUNDA, FUNDA! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bloomy a răspuns:

Hei >big grin, is in clasa de arhitectura/design big grin, uite daca vrei sa-ti zic mai multe da`mi add ---> "sweetemogirl" si iti explic tot ce e nevoie kiss, dar iti zic maine ca acum ma culc laughing blushing. kiss