| Ayumha a întrebat:

! FUNDA! pentru baieti este important doar aspectul fizic?

Răspuns Câştigător
| S_6864 a răspuns:

Ei bine vreau sa zic ca nu conteaza asta pentru mine poate sa arate oricum dar sa fie de treaba si fie inteligenta in sensul ala.ptr viata[g'ah nu stiu cum sa explic]. in plus as prefera totusi chiar daca de exemplu s-a nascut ea mai urata sau ceva de genu' sa se imbrace decent [adica nu sumar x3]. nu inteleg baietii care vor o fata doar pentru ca arata bine. daca vrei iti spun o poveste despre asta dar nu acum ca e mult.in fine imi zici cand si daca vrei printr-un mesaj ceva :?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu neaparat happy.

| pwp a răspuns:

In mare parte da!
stii cum e...nu cunoaste fata, da o intreaba daca vrea sa fie cu el, doar pentru ca are fund si sani!

| Cσσкiє a răspuns:

Pentru majoritatea băieţilor, da. Dar pentru cei cu mai multă minte şi judecată şi sufletul contează. Mă rog, astăzi băieţii se uită doar la forme, deşi nu mi se pare corect. O fată mai scundă, dar cu suflet foarte bun e oarecum dată la o parte, pentru că băieţii din ziua de azi nu sunt cum ar trebui(98%).

| Deniisze a răspuns:

Sincer eu sunt fata si poate ca nu ar fi trebuit sa raspund aici...
Dar da...pentru unii este important aspectul fizic desi nu stiu ce suflet poate avea persoana respectivaoh go on
Asa sunt UNII!
Nu totiwinking!
happy

| AnTiBioTic a răspuns:

Conteaza aspectul fizic cat si psihictongue

| mleeky18 a răspuns:

BUNA! Nu avem de ce sa ii bagam pe toti in aceiasi oalahappy Intr-adevar pe unii ii intereseaza doar aspectul fizic dar sunt si cazuri speciale : cei care se uita la ochii, care observa caracterul si lucrurile cu adevarat importante.Toti sunt diferiti in felul lor si difera de la caz la caz.happy

| blackbutterfly51 a răspuns:

Sa sti ca pentru unele fete conteaza doar aspectul fizic dar fetele destepte isi aleg un baiat care sa si arate frumos dar sa aiba o inima mare! pentru mine este jumatate asp fizic si jum modul in care se comp cu mine, in care vorbeste ...in general trasaturile morale