| deeadragutza2 a întrebat:

Ce este mai important pentru voi sufletul sau aspectul fizic?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Sufletul, caci fie el cat de frumos, daca e veninos si afemeiat, nu duci casa buna cu el! Nu va fi niciodata numai al tau, si tine cont:frumusetea trupeasca e trecatoare, cand imbatranesti incepi sa pierzi din stralucire, ce faci atunci daca ai ales doar trupul si nu sufletul curat?

13 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pentru mine cel mai mult conteaza sufletul persoanei de langa mine, fizicul nu este asa de important pentru minehappy

| Heather2001 a răspuns:

Aspectul fizic, asta ma atrage cel Mai mult, dar daca nu are un suflet bun...degeaba

| blueangel99 a răspuns:

Normal că sufletul rolling eyes

Numai bine

| blueangel99 a răspuns:

Normal că sufletul rolling eyes

Numai bine!

| Georgi2011 a răspuns:

Amandoua sunt importante!

| Lore14785 a răspuns:

Crede vreo persoana de aici ce spune la partea cu sufletu? sunt curioasa cati dintre voi s-ar cupla cu un supraponderal pentru ca are un suflet de aur?! va zic eu ca nimeni laughing

| papusikk a răspuns:

Sa fim seriosi nici unul din noi nu ar sta cu o persoana fara un ochi doar pentru ca are un suflet foarte bun.cand iesi cu cineva in oras nu te mandresti cu sufletul pe care nu il vede nimeni ci cu fizicul.deci sa fim seriosi.fizicul conteaza mai mult

| r0xx a răspuns:

Sincer te poti indragosti mai tare de cineva de felul in care iti vorbeste si ce are in suflet.decat de aspectul fizictongue

| coxty a răspuns:

Eu cred ca sufletul, deoarece aspectul fizic se mai poate modifica dar sufletu niciodata.

| LEMONNN a răspuns:

Pentru mine e aspectul fizic, dar eu privesc viata din partea opusa.adica nu ma pasioneaza cchestiile emotionante. vreau doar sex si distractie.deci aspectul fizic in primul rand

| Romanian a răspuns:

Mens sana in corpore sano!
Sufletul e cel mai important, dar trupul nu trebuie uitat.Un trup puternic ori frumos, sau ambele va fi mult mai folositor decat un trup neglijat.Trupul trebuie sa fie in ambianta cu trupul. Dupa cum se spune in religie:cumpatare intru toate!

| thunderstorm a răspuns:

Sufletul 90%-10% aspectwinking

| progcopm a răspuns:

Sufletul in primul rand iar apoi aspectul fizic