| skulls1 a întrebat:

FUnda! SAll Am 10 ani am dat examen la pedagogic si am intrat in A, cu BFF cu care am fost in ciclul primar clasele 1, 2, 3 iar in clasa a4a s-a transferat la pedagogic, fiindca ni s-a schimbat invatatoarea.Toata clasa a4a nu am vz doar am vb cu ea la tel.Si-a fc o prietena buna acolo si a intrat si ea in A.Acum o saptamana am vb cu ea pe mess si a spus ceva de genu:O sa fie greu sa fim 3 cele mai bune prietene, dar daca voi vreti sa fiti prietene e f bine(NU am vz niciodata pe fata aia)

Intrebarea este cum pot s-o fac sa realizeze ca m-am dus la scoala aia doar pentru ea.nu stiu mi-e frica daca nu ma alege pe mine? O sa fiu singura ca si cum mai arunca in China.Va ro ajutor.NU stiti prin ce trec!

Răspuns Câştigător
| karrry9999 a răspuns:

Ai doar 10 ani lucrurile astea sunt normale stiu cum e
am si eu 3 prietene bune :emilia an si georgiana.ideea este ca fiecare are defectul ei
emilia este invidioasa cand stau cu ana sau georgiana mai degraba geloasa

ana vrea sa fie ea cea mai buna prietena a mea

georgiana nu o suporta nici pe emilia nici pe georgiana

si este destul de dificil sa ne inteleg toate trei

insa o zi stau cu una o zi cu alta si impart timpul

P:S:sunt in clasa cu ana si georgiana

incearca sa te intelegi si cu cealalta fata pana la urma nu-i poti impune pretenei tale ce sa faca incearca sa te intelegi cu ea(fata cea noua) dar daca nu se poate asta e
prietena cea mai buna nu te va lasa balta deoarece te cunoaste din cls 1 si stie ca ati fost si sunteti prietene
mult noroc!

funda? pls

apropo eu sunt din craiova tu? am 12 ani ai facebook? daca da mi-l poti lasa?
succes din nou