| Attyboy14 a întrebat:

FUNDA : Salut, as dori niste nume tari, ceva in genul : ✘Attboy14✘ »»дŧǻ¢k zønε««

Stiti voi ce zic happy Cel mai bun nume primeste funda!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti fata sau baiat?
Dupa tatele de la avatar, nu syim ce sa mai credem happy

| Attyboy14 explică (pentru Violleta2022):

Ce legătură are acest răspuns? Te rog să nu te mai bagi în seamă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Attyboy14):

Cum ce legatura are?
Vrei nume, nu?
Vreau sa stiu daca esti fata sau baiat, sa vad ce exemple de nume iti pot da, de fata sau baiat! Ce-i atat de greu sa pricepi?
Mai ales cand iti pui un nickname la avatar de baitel de 14 ani.

| Attyboy14 explică (pentru Violleta2022):

Hai nu zău. Nu compara o carte după copertă, dacă e să te compar pe mine cu tine eşti pilaf, şi aşa vei rămâne. Unde ai văzut tu numele "Attiboy14" ca fiind nume de fată? Gândeşte-te înainte să scrii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Attyboy14):

Dupa poza cu tate de la avatar, fraiere!
asa cum iti pui nume de baiat dar poza de fata, poti sa fii si hermafrodit. De unde putem noi fii siguri ca nu esti chiar hermafrodit?!

| ionelaSong3 a răspuns:

Spawn]*[Fury
Engelhardt
bLacK^anGeL
NemeSyS
CyberNetiK*bLood
VenoM
roCky{me}HeLL
oWn
RmG^Gorj12
SiNNN3r
SeKaLaN
OcZ
RyPzOr
Danu7y
DarK
CrazyWolf
PisKarelA

| Attyboy14 explică (pentru ionelaSong3):

Mersi, dar nu am nevoie de nume de Cs plagiate.