| SteveAx a întrebat:

FUNDA! Salut TPU.
As dori sa-mi recomandati niste seriale pentru adolescenti care sa aiba putin fantastic, drama, dragoste, actiune si sa fie si pentru fete si pentru baieti, si o scurta-scurta prezentare la fiecare daca se poate (optional).
Multumesc anticipat si ofer funda pentru cel mai explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Gossip girl,true blood, e unul foarte fain dar e horror : american horror story, supernatura, pretty little liars, one tree hill, 90210.
sper sa-ti placa macar unul din toate cele enumerate:*

8 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

The vampire diares-nu am cum sa ii fac o scurta prezentare:d uita-te la el si zi-mi daca-ti place:d
eu am terminat 3 sezoane in 2 zilelaughing

| SteveAx explică (pentru marinaa9):

Interesant pentru ca l-am inceput sambata trecuta si ieri seara l-am terminat.
E minunat serialul, il ador, abia astept sezonul 5. Ai putea sa-mi recomanzi unul asemanator daca mai stii? Ceva de genul asta ma intereseaza sa vad.

| marinaa9 a răspuns (pentru SteveAx):

Gossip girl,true blood, e unul foarte fain dar e horror : american horror story, supernatura, pretty little liars, one tree hill, 90210.
sper sa-ti placa macar unul din toate cele enumerate:*

| Lorena7712 a răspuns:

Incearca " I know who killed me ". E horror... Friends with benefits happy E super filmulbatting eyelashes

| MissVamp a răspuns:

Once upon a time-imbina fantasticul, cu romanticul si un pic horror.E vorba despre povesti gen Alba ca Zapada, Cenusareasa, intr-o alta versiune, care se leaga una de alta.Nu e cu magie sau zane zburatoare...E putin horror dar foarte dragut
The Vampieres Diaries-despre vampiri si aventurile lor
Merlin
Sherlock Holmes

| maddy673 a răspuns (pentru MissVamp):

Serios zuparcat?! tu si sherlock holmes...nici nu ai citit cartea si nici nu ai vazut filmul(apropo sunt peste 100 de filme cu el)...

| MissVamp a răspuns (pentru maddy673):

Aoleoo! Am auzit ca serialul e bun! A zis omu' sa ii recomandam seriale, nu trebuie neaparat sa le vedem!
:-P

| maddy673 a răspuns (pentru MissVamp):

E ta scart...
si eu am auzit ca "pufosii ha-ha" sun t buni(apropo asta spun copiii de 3 ani), dar asta nu inseamna ca e bun...

| MissVamp a răspuns (pentru maddy673):

Ma doare in cot!