| InnaArkane a întrebat:

FUNDA SI VOT!
Cat naiba tine si "vacanta: asta de Paste? Eu stiam ca avem o saptamana de vacanta si anume 6 aprilie-13 aprilie dar cineva, mai multi "cineva" mi-au spus ca vacanta tine pana pe 21 aprilie iar asta inseamna 2 saptamani.Am citit pe net ca de fapt va fi pana pe 13 ca se recupereaza saptamana pierduta in septembrie.Deci cat tine pana la urma?

Răspuns Câştigător
| yo547 a răspuns:

Buna! Asta nu e vacanta de Paste, ci de primavara.Ea tine din intervalul 6 aprilie 2013-14 aprilie 2013.La mine la scoala se recupereaza cele 2 zile adica de 2 mai si 3 mai[pentru ca pe 1 mai este liber s-a hotarat sa se tina liber toata saptamana, si apoi vine Pastele] pe 20 aprilie si 27 aprilie[sambetele, venim la scoala] le recuperam dinainte de a avea vacanta.Ai inteles? Funda si vot?

2 răspunsuri:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

1 sapatmana avem vacanta, asa stiu.

| GabbyTPR a răspuns:

Până pe 13. Pe 15 începem şcoala...din nou!